Димоходні системи SCHIEDEL

Димоходні системи schiedel

Готові системи димоходів, які дозволяють значно скоротити час будівництва. Ваші робітники самі зберуть їх.

schiedel isokern

Одношарова димохідна система модулів, виготовлених з вулканічної пемзи.

Система містить усі необхідні елементи та принадлежності. Високі теплоізоляційні властивості пемзи дозволяють зменшити теплові затрати димового газу на всій довжині димоходу, внутрішня поверхня димоходу нагрівається швидко і завдяки чому і сам димохід починає працювати швидше. Стійкий до високої температури, різким перепадам температури та до згоряння сажи. Підходить до всіх опалювальних приладів, що працюють на деревному паливі, таких як пічі, каміни, плитки, кам’янки і котли центрального опалювання. З температурою димових газів більше ніж 150о.

Модульний димохід ISOKERN зручно та швидко монтувати завдяки простій системі, легким блокам і невеликій кількості необхідних додаткових приладів та елементів. Детальна інструкція з монтажу і проста система дозволяють зробити монтаж легким навіть для не спеціаліста.

schiedel uni

Універсальна димохідна система з серцем з кераміки

Складається з трьох доповнюючих один одного компонентів:

1) Високоякісної внутрішньої керамічної труби з оптимальними властивостями матеріалу, що забезпечує надійну експлуатацію.

2) Відмінно підігнаних ізоляційних плиток з високоякісними ізоляційними властивостями.

3) Кам’яних оболонок з легкого бетону, що повністю відповідають заданим розмірам, і мають оптимальний перетин каналів провітрювання.

Переваги:

Використовується для котеджного будівництва. Захищеність власного будинку. Нова геометрія димоходу забезпечує його провітрювання та ще більший захист від утворення підтьоків.

Ця система універсальна: до неї можна під’єднати як класичні теплові споживачі з високою температурою продуктів горіння, при якій димова труба піддається впливу високих температур та великим температурним перепадам, так і найсучасніші, високоефективні котли для вискокоякісного палива, в яких температура згоряння в димоході нижче точки роси і постійно виникає конденсат.

Система UNI підходить для всіх видів палива.