Модель "Бельмонт"

Французька модель Бельмонт в лінійці концерну BRAAS-MONIER - це модернова і сучасна версія легендарних моделей Гранат (Німеччина) і Марсель (Франція). Ці моделі свого часу користувалися великою популярністю. Зараз вони використовуються в основному на історичних об'єктах і реконструкціях. Багато фахівців в останні роки задавалися питанням: як вдихнути нове життя в ці моделі? Моделі Гранат і Марсель історично для підвищення міцності виготовляли з кроком 13-15 черепиць на м2. В результаті покрівля обходилася дорого, а фірмовий трубчастий малюнок на великих схилах на відстані зливався.  

Сьогодні виробники якісної керамічної черепиці використовують більш нові технологічні рішення, щоб забезпечити високу міцність черепиці. Фахівці заводу Тони, як новатори в цій області, із задоволенням взялися за вирішення непростого питання. Вони розробили нову сучасну міцну форму з кроком 10 черепиць на м2. Цей розмір дозволяє візуально збільшити унікальний трубчастий малюнок, зробивши його більш виразним. Також були застосовані у виробництві спеціальні добавки для глини, які ще 10 років тому були недоступними. Вони роблять черепицю надміцною і більш довговічною.  

Тепер завдяки моделі Бельмонт власники будинків з великими схилами мають можливість теж доторкнутися до історії і надати своєму даху неповторний вигляд. особливості: 

- Суперміцна; 

- Унікальний трубчастий малюнок; 

- Оптимальний розмір для великих скатів;

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розмір:32,6х46,5 см
Потреба на кв.м:11,9 шт
Крок обрешітки:35,3 - 38,3 см
Вага:4,1 кг/шт
Корисна ширина:28,0 см
Мінімальний кут нахилу покрівлі:28/21°
Гарантія виробника:30 років

Кольори

Ангоб

коричневий
антрацит
зістарений червоний