Асортимент

Класична модель натуральної черепиці, не піддається впливу моди. Випускається з 1953 року. Надійна, перевірена часом. Прекрасна пазова модель для застосування у всіх архітектурних стилях і напрямках. Виготовляється в покритті Lumino і Cisar. Має широку гамму кольорів та найповніший ряд добірних елементів. Широко відома та найпопулярніша модель в Європі. 

Потреба: 10,7 шт/кв. м

Черепиця Таунас вирізняється широкою елегантною хвилею і особливої естетичності набуває на покрівлях великої площі. Черепиця Таунас виготовлена з високоякісних матеріалів, до складу яких входять: кварцовий пісок, натуральний барвник на основі оксиду заліза, всесвітньо відомої фірми Bayer та надійне двошарове покриття Lumino. Також, за допомогою новітніх технологій та запатентованих розробок компанії Braas, дана черепиця має високі показники морозостійкості.

Потреба: 10,7 шт/кв. м

Черепиця Харцер має форму регулярної хвилі. Багато років це одна з найбільш популярних моделей черепиці. Випускається в двох покриттях Lumino і Cisar, які забезпечують естетичний вигляд не тільки даху, а й всієї будівлі в цілому та надійно захищають вашу покрівлю протягом всього строку експлуатації. Підходить для покриття як малих, так і великих площ даху. Дана модель має надзвичайну популярність і однією з причин є її доступна ціна. 

Потреба: 10,7 шт/кв. м

Характерний, хвилястий профіль черепиці Дабл S відомий у всій Європі. Сучасна технологія виробництва забезпечує ідеальні властивості черепиці: міцність, гладкість поверхні і естетичний вигляд. Характерна асиметрична хвиля надає даху винятковий шарм, на якому виникає цікава гра тіней, за рахунок чого вся покрівля виглядає по різному, в залежності від того під яким кутом падає світло. Технологія Cisar, в якій вона виготовляється, - це символ найвищої якості та інноваційності серед доступної на ринку черепиці. Ми пропонуємо п’ять гарних кольорів, які ідеально впишуться в будь який краєвид та підкреслять архітектуру будівлі. Черепиця Дабл S  стане досконалим вибором для клієнтів, які хочуть отримати дизайн непідвладний часу, високу якість і практичність.

Потреба: 10,7 шт/кв. м

Вам подобаються вигнуті та плавні форми, що нагадують про елегантність античних дахів. Тоді Ваш ідеальний вибір - це Адрія. Високий профіль цієї моделі з її різноманітною гаммою кольорів викликає в пам'яті типові історичні покрівельні рішення минулих днів. Ця модель однаково добре підійде, як для старих, так і для нових будинків в античному чи середземноморському стилі, який сьогодні набирає надзвичайну популярність. Також дана модель ідеально підійде для дерев’янних будиночків «фінського типу».

Потреба: 10,7 шт/кв. м

Черепиця Тевіва – це перший представник плоскої цементно-піщаної черепиці в лінійці Braas. Її пласка форма, рівні лінії та темні кольори призначені підкреслити сучасний архітектурний стиль «модерн». Дана модель випускається в іноваційному трьохшаровому покритті Cisar та повноцінно може використовуватись для оздоблення, як покрівлі, так і фасаду будинку.

Потреба: 10,7 шт/кв. м

Черепицю Ревіва можна назвати відродженою черепицею. Вона має просту, стильну й елегантну форму «Бобрового хвоста». Але на відміну від аналогічних моделей з кераміки, дуже швидко і легко монтується та має надійне пазове з’єднання, що позитивно впливає на подальшу експлуатацію та надійність. Черепиця Ревіва виготовляється в покритті Protector, яке надійно захищає черепицю від забруднення і вигорання. Ревіва характеризується високою міцністю, гладкою поверхнею і виразними кольорами трьох відтінків, що дозволить обрати дах за смаком власника.

Потреба: 11,9 шт/кв. м

Черепиця Тегаліт – це симбіоз стародавніх традицій та сучасних технологій. Покриття Protegon, в якому випускається черепиця, здатне відбивати до 300 % сонячного випромінювання. За рахунок такої технології, температура тильної сторони черепиці на 10°С нижче ніж на лицьовій. Таке технологічне рішення дозволяє зменшити нагрівання підпокрівельного простору і мансардних приміщень. Дана модель ідеально впишеться в сучасний архітектурний стиль та дозволить заощадити енергоресурси. 

Потреба: 11,9 шт/кв. м

ПРОФІЛЬНА ДАХІВКА

Половинчата черепиця

Половинка – застосовується для кісного устрою хребтів, яндил, примикань.

Розмір: 42х18 см. Витрата: приблизно3 шт. на 1 пог. м хребтау або яндила.

Черепиця підлавна

Черепиця підлавна (без опори) – застосовується для встановлення сходинок. Матеріал: гаряче пофарбований алюміній.

Витрата: 2 шт. на 1 сходинку.

Фронтонна черепиця

Фронтонна черепиця ліва/права стандарт – застосовується для устрою фронтонних звисів. Виріз бічної частини 88 мм та 110 мм.

Витрата: приблизно 3 шт. на 1 пог. м.

Вентиляційна черепиця

Застосовується для посилення вентиляції покрівлі.

Розмір: 42х33 см.

Гребінь звичайний

Гребінь звичайний (рядовий) – застосовується для устрою гребенів та хребтів, кріпиться затискачем для гребеневої черепиці та оцинкованим шурупом 5х70 мм.

Розмір: 450х250 мм. Витрата: 2,5 шт. на 1 пог. м гребеня абои хребта.

Гребінь початковий

Гребінь початковий – застосовується для красивого оформлення початку хребта.

Злучник гребенів

Злучник гребенів - застосовується для красивого та надійного оформлення стику двох хребтів та гребеня вальми при ухилах скату від 15 до 55 градусів.