BRAAS - Піклування про навколишнє середовище

ЧЕРЕПИЦЯ — ЦЕМЕНТНО-ПІСЧАНА ЧИ КЕРАМІЧНА?

       Чи то будівництво нового будинку або реконструкція, Ви обов'язково станете перед вибором нового даху. А якщо Ваш вибір уже припав на сторону черепиці, то наступне завдання, яке Вам доведеться вирішити, що вибрати: бетон або кераміку? Як показує практика, лише деякі знають, в чому полягає різниця між бетонною або як прийнято називати цементно-пісчаною черепицею і її сестрою глиняною (керамічною) черепицею. Для того, щоб у Вас була можливість зробити правильний вибір, заснований не тільки на інтуїції, ми зібрали для Вас ряд дуже цікавих даних та фактів. Сподіваємося, що вони допоможуть Вам у прийнятті рішення.

Черепиця цементно-пісчана

Для виробництва цементно-піщаної черепиці ми використовуємо природну сировину, здебільшого з місцевих регіонів. Основним сировинним компонентом - є високоякісний вимитий пісок, вапняк обпалений до цементу, пігменти окису заліза та вода. В процесі виробництва використовуються низькотемпературні режими (60 º С) і тим самим зберігається витрата енергії і зменшується паровий ефект.

Черепиця керамічна

Для виробництва керамічної черепиці використовується високоякісна глина, яка за своїм складом і перевагами порівнянна з лікувальною. При цьому, незважаючи на додаткові витрати, глиняні кар'єри з яких ми добуваємо сировину, після видобутку рекультивують. Обпалювання глини відбувається при температурі близько 1000 º С.