25 аргументів на користь черепиці BRAAS

1. Якість
Строк служби

 Найвищий контроль якості цементно-піщаної черепиці забезпечується суворою системою якості на всіх заводах концерну. Цей процес не стоїть на місці, а постійно вдосконалюється, забезпечує більш тривалий строк служби черепиці , а тому і всього даху в цілому.

2. Якість
гарантія

 Компанія Моньє надає 30-річну гарантію на свою черепицю , включаючи морозостійкість. Тридцятирічна гарантія надається вже більш ніж 50 років!

3. стійкість
водопоглинання

Кожна партія виготовленої черепиці проходить тестові випробування в лабораторії заводу на водопоглинання та капілярність перед тим, як поступити в продаж. Завдяки чому, черепиця  гарантує найвищу ступінь захисту Вашого будинку, навіть в умовах зливи або великого снігу.

4. стійкість
морозостійкість

Ноу-хау концерна Моньє надає можливість досягти найвищої якості і структури бетонного каменя, завдяки чому черепиця  витримує більш ніж 1000 циклів випробувань на морозостійкість. Вона виключно добре захищена від ризику пошкоджень при випробуванні морозом.

5. стійкість
стійкість до температурних перепадів

Деякі покрівельні покриття змінюють свою форму або розширюються під впливом високих температур. Черепиця  зберігає свою початкову форму при будь-якій температурі, за будь-яку погоду. Черепиця  має низьку теплопровідність, завдяки чому, Ви завжди отримаєте комфортний мікроклімат в Вашій оселі в спекотний, літній день, без затрат на кондиціювання.

6. стійкість
вогнестійкість

Черепиця  не боїться вогню. В неї немає обмежень щодо використання по класу горючості, як у деяких покрівельних матеріалів.

7. захист
захист проти бурі

Черепиця  завдяки своїй вазі та розробленій системі замкових з’єднань створює надійний панцир, який протистоїть буревіям. В якості додаткового захисту, можливо використовувати противітрові кріплення – клямри. Вони дають додаткову страховку та кріплення в необхідних місцях.

8. захист
міцність

Черепиця  витримує точкове навантаження 280 кг/см2. По ній є можливість впевнено пересуватись. Вона легко витримує будь-які снігові та вітрові навантаження. А у випадку механічного пошкодження, кожна черепиця може бути легко замінена.

9. захист
вага як захист

Дахи з черепиці  мають більшу вагу ніж дахи з інших, більш «легких» покрівельних матеріалів. Але ж у випадку сильних буревіїв, її більша вага надає природну перевагу, черепицю не зірве та не віднесе, як дахи з металу.

10. простота монтажу
точність розмірів і незмінність форм

Кожна окрема черепиця  має однаковий розмір. Точність геометрії нашої черепиці гарантована, а стало бути, на відміну від дешевої глиняної черепиці, черепиця  укладається легко і швидко. Вашим покрівельникам не потрібно витрачати час, на те щоб, покласти її в замок.

11. естетика
краса та естетичність

Сьогодні ні в кого не викликає сумніву краса черепичного даху. Завдяки постійному контролю якості будь-яка черепиця  однаково гарна. На відміну від дешевої кераміки, вона не має різнобарвності.

12. естетика
на будь-який вимогливий смак

Черепиця  пропонується в різноманітній кольоровій гамі, найбільш затребуваної на ринку України. Ми надаємо кожному можливість створити дах на свій смак – від класичної пропозиції (модель Франкфурт), до варіанта високої хвилі (модель Таунас).

13. Функціональність
покрівельна система від одного виробника

Купуючи черепицю , Ви маєте унікальну можливість купити повну покрівельну систему від одного виробника. Всі види фасонних виробів, та різноманітні аксесуари в системі покрівлі, надають можливість виконати покрівлю будь-якої складності, виготовляються тільки на заводах концерну. Ми не пропонуємо черепицю, ми надаємо можливість купити готовий дах.

14. Функціональність
не потребує догляду

Дахи  виглядають естетично круглий рік. Вони не потребують будь-якого додаткового догляду в процесі 100-річного строку служби. Вам не прийдеться викликати майстрів та проводити профілактику, як у випадку з іншими видами покрівельних матеріалів.

15. Функціональність
захист від шуму

Завдяки своїм якостям та конструкції, черепиця  ізолює звук краще ніж інші види покрівельних матеріалів. Завдяки чому, під Вашим дахом завжди буде спокій та затишок.

16. вартість
натуральна черепиця за ціною доброго металу

Вартість цементно-піщаної черепиці  цілком порівнянна по вартості з різноманітними видами інших покрівельних систем з металу або бітуму, запропонованих на ринку України. Однак черепиця  має найкраще співвідношення якість-ціна та найбільший строк використання за таку ж ціну.

17. інноваційне рішення
технологія виробництва

Інноваційна технологія виробництва черепиці  забезпечує фарбування черепиці в об’ємі, в масі пігментами в колір черепиці, а подвійне поверхневе фарбування забезпечує ще більш тривалий строк використання, гладкість поверхні та естетику сяючого шару  Lumino

18. простота монтажу
легкість реконструкції

Черепиця  завдяки своїй конструкції та наявності тільки одного, вертикального замку, надає можливість простоти укладання, легкого доступу до кожного елементу покрівлі, а відповідно і його заміни або реконструкції. Ви завжди легко зможете вставити в Вашу покрівлю будь-який необхідний або вподобаний елемент.

19. строк служби
гарна вентиляція даху

Дах з черепиці  має гарну природну вентиляцію. Тому дерев’яна конструкція Вашого даху завжди буде в сухому, провітрюваному стані, не буде гнити від конденсату та прослужить набагато довше, ніж в покрівельних системах з металу або бітуму.

20. сервіс
післяпродажні консультації

Компанія пропонує своїм клієнтам можливість консультацій з питань вибору черепиці та технології виконання даху – від проекту до його виконування. Кваліфіковані та професійні технічні консультанти готові надати допомогу Вам не тільки на етапі покупки, але й під час монтажу Вашого даху.

21. сервіс
логістика

Нашим клієнтам не приходиться довго очікувати на товар. Ми маємо систему складів на території України, що гарантує постійну доступність товару. За бажанням, доставка виконується безпосередньо на будівельний майданчик.

22.  
відомий надійний бренд

Концерн Моньє та його торгова марка  славиться високою якістю запропонованих продуктів та інноваційних рішень. За 12 років присутності марки  на українському ринку, продано більш ніж 13 мільйонів черепиць, які змонтовані на більш ніж 5 тисячах будинків, та з кожним днем кількість нових дахів росте. Наші покрівельні системи користуються великою довірою серед наших клієнтів.

23.  
бути першим, якщо мова йде про дах

Будучи членом міжнародної групи Monier, світового лідера в сфері покрівельних систем, фірма ТОВ Моньє та торгова марка  має можливість впровадження інноваційних міжнародних рішень в сфері виробництва та сервіса. Ми керуємось девізом: Бути першим вибором, якщо мова йде про дах!

24.  
міжнародна мережа

50 років тому  було назвою невеликої німецької фірми. Сьогодні це відома марка, що належить міжнародному концерну, який має більш ніж 200 виробничих підприємств в 46 країнах, які спеціалізуються на виробництві матеріалів для покриття дахів.

25.  
широка дистриб’юторська мережа

Черепицю  можливо купити на всій території України. Широка партнерська мережа нараховує більш ніж 100 компаній, запропонує Вам зразки черепиць та елементів покрівельної системи , допоможе зробити розрахунок Вашої покрівлі, та при необхідності забезпечить доставку до об’єкту та, навіть, монтаж. Як результат, Ви отримаєте надійний дах над головою.