Робота в Компанії Моньє

Наш успіх, як міжнародної компанії, заснований на високоякісній організації праці. В компанії працюють 8894 співробітники в 40 країнах світу.

Ми є компанією, що пристрасно захоплюється інноваціями, високою якістю продукції і залученням людей, які мають підприємницький дух, які заслуговують довіри та вміють ефективно працювати в команді.

Ми прагнемо досконалості в сфері охороні здоров'я та праці та поважаємо рівень нашої соціальної відповідальності.

Можливість працювати в міжнародній, глобальній організації, але, в той же час, з особливим, людяним підходом до кожного співробітника, робить Monier дійсно унікальною компанією.

Це означає, що:

  • Ми пропонуємо культуру взаємної участі та підтримки, де співробітники діють, виходячи з власних переконань, розробляють інноваційні ідеї, де щоденна взаємодія заснована на довірі, ефективній командній роботі, на обміні інформацією та корисним досвідом.
  • Ми концентруємо нашу увагу на нашій діяльності, визначаємо ролі та правила, для більшої ефективності спрощуємо наші організаційні та технологічні процеси.
  • Ми покладаємо на наших співробітників такі обов'язки, при виконанні яких почуття організації, швидкість та якість роботи є ключовими якостями для того, щоб отримати результат.
  • Ми розвиваємо таланти та потенціал наших співробітників шляхом проведення навчання та інструктажів.
  • Охорона здоров'я та праці є основною цінністю та невід'ємною частиною наших високих стандартів ведення бізнесу.