Якість

Ми зобов’язуємося постачати через всі наші бізнес-підрозділи продукцію та послуги, що відповідають найвищим стандартам якості.  Моньє постійно покращує свої технологічні процеси і продуктивність з метою не тільки виправдати очікування наших клієнтів, а навіть перевершити їх.

Найвищий рівень задоволеності клієнтів - наш пріоритет № 1

Ми дотримуємося не тільки всіх застосованих законодавчих вимог щодо якості та безпеки, прийнятих в країнах, де ми працюємо, але також відповідаємо нашим власним внутрішнім стандартам - більш суворим, ніж державні нормативи.   Наша директива з якості підкріплюється системой управління якістю на груповому рівні.

якість це наша пристрасть

Наша прихильність до якості поширюється також на нашу власну організацію. Ми завжди допомагаємо нашим співробітникам розвиватися і рости шляхом навчання, встановлення еталонних стандартів, обміну досвідом та інноваціями у всіх сферах нашої діяльності. Ми встановлюємо чіткі цілі щодо якості та моніторимо наш прогрес в даній сфері. Таким чином, ми закликаємо наших  співробітників зробити якість своїм особистим пріоритетом, і даєм їм навички, щоб перетворити цю пристрасть у конкретні результати.

Натисніть тут для того щоб завантажити повну версію нашої Директиви з якості.

Quality Check
Quality in Office