Наші зобов’язання

Моньє вірить в світ, в якому потенціал покрівлі реалізується з метою зробити краще життя людей та більш затишними їх оселі.

Покрівля - це щось значно більше, ніж ми бачимо.
Нам всім відомо, що завдяки їй ми живемо у затишку, теплі і захищені від стихій. Покрівля визначає зовнішній вигляд будинку і може дещо розповісти про господаря і його спосіб життя. Але це тільки зовні. Покрівля має набагато більше призначення. Набагато більше властивостей.

There is more to roofs than meets the eye.
If we all think about the future in the same way, we will get there just a little quicker.

Моньє вірить, що зможе вивільнити потенціал кожної покрівлі, щоб допомогти кожному власнику використовувати енергію його даху, здійснити зміни для досягнення кращого, для своїх клієнтів, для їх родин і для навколишнього середовища.
Людина за людиною. Компанія за компанією. Будівля за будівлею.

  • Від фотоелектричних панелей, що використовують сонячну енергію, до систем розподілу повітря, контролюючих клімат у вашій оселі.
  • Від сонячних теплових установок, які забезпечують гаряче водопостачання, до дахів, що зберігають прохолоду у вашій оселі.
  • Від інтегрованих покрівельних систем з компонентами, що збільшують термін служби даху, до «розумної» черепиці, дружньої до навколишнього середовища.
MONIER has decades of trusted experience in roofing.

За десятиріччя роботи Моньє набула досвід, що заслуговує довіри в області покрівельних систем в більш, ніж 40 країнах світу.
Наші безперервні інвестиції в дослідження, розробки та навчання не мають собі рівних.
Наше прагнення до інновацій виникає на рівні інстинкту.
Нашим завданням є пошук нових важливих рішень світових екологічних проблем.
Моньє: Більше можливостей для вашої даху.