Сучасні технології виробництва цементно-піщаної черепиці

понеділок 19, серпень 2019

Цементно-піщана черепиця — справжня гордість марки Braas.

Протягом багатьох років моделі з логотипом Braas завойовували серця клієнтів. Багатство форм та кольорів наших моделей дозволило нам посісти серед лідерів у галузі покрівельного покриття. Якість нашої продукції найвища, і за це відповідають новітні методи виробництва, розроблені та використовувані в наших лабораторіях та на фабриках.

Технологія Protegon

Інноваційне рішення у виробництві бетонної черепиці, пропоноване лише брендом Braas. Основним її завданням є захист схилу від інфрачервоного випромінювання. Пігменти, що додаються до цементної маси в процесі виробництва, відповідають за це. Завдяки технології Protegon черепиця Braas відбиває до 300% більше інфрачервоних променів, ніж інші моделі на ринку. В результаті температура на нижній частині плитки до 10 градусів нижча. Влітку це особливо важливо, адже гнітюче тепло відчувається найбільше на горищних кімнатах.

Пропозиція Braas включає якісну та виразну плоску черепицю Tegalit.

Технологія Cisar - це найсучасніший у світі спосіб виготовлення цементно-піщаної черепиці, що забезпечує найважливіші властивості ідеальної черепиці: міцність, гладкість поверхні та естетичний зовнішній вигляд. За її успіхом стоїть передова технологія, заснована на використанні трьох шарів, кожен з яких має різні функції для забезпечення максимальної якості продукції та довговічності:

вирівнюючий шар - забезпечує максимальну міцність плитки. Виступаючи в якості основи для наступних шарів.

захисний шар - його дрібнозерниста структура підвищує стійкість плитки до забруднення бруду та моху. Захищаючи черепицю від просочення водою, вона підвищує її стійкість до шкідливого впливу морозу.

фінішний шар - визначає естетику черепиці, надаючи їй остаточний вигляд, інтенсивний, міцний колір і блиск.

Черепицю для даху, виготовлену за технологією Cisar, пропонує тільки бренд Braas. Цей метод випускає моделі: Тевіва, Дабл S, Франкфурт та Харцер.

Технологія Lumino - це сучасне покриття, розроблене брендом Braas. Створений на основі сучасної акрилової фарби, яка надає черепиці незвичайний блиск, роблячи їх колір більш інтенсивним і міцним. Ідеально гладка поверхня підвищує стійкість до забруднень, росту моху та погодних умов. Завдяки цьому черепиця Braas зберігає прекрасний зовнішній вигляд протягом багатьох років. Покриття Lumino гарантує високу якість за вигідною ціною. За цією технологією виготовляються черепиця Франкфурт, Харцер, Дабл S.