Як вибрати професійного покрівельника?

вівторок 06, серпень 2019

Експерти з будівельної галузі підкреслюють, що найпоширенішою причиною скарг є не низька якість продукту, а його використання всупереч інструкціям виробника. Тому вибір команди, яка буде здійснювати роботу, має важливе значення.

Як вибрати хорошого покрівельника?

Дізнатися більше
Перш ніж розпочати будівництво будинку, варто ознайомитися з інформацією. Ми отримуємо багато цінного контенту з перших рук від експертів, практиків, які готові поділитися своїм досвідом та порадами. Існує безліч ресурсів, де такі обговорення є гідним матеріалом для самоосвіти.

Не економте на досвіді
Для кожного клієнта ціна є одним з найбільш важливих критеріїв. Якщо ви вибираєте команду покрівельників, ви повинні двічі подумати, перш ніж, погоджуватися на низькі ціни, які часто пропонують. Може виявитися, що більш низька ціна праці буде пов'язана з браком знань і досвіду, що в крайніх випадках може привести до проблем з покрівлею.

Сертифікат як засіб захисту
Так як же вибрати команду покрівельників, яка буде відповідати нашим очікуванням? Перша думка - рекомендувації, однак, перш за все, ми повинні покладатися на сертифікованих покрівельників, знання і професіоналізм яких перевірені виробником. Monier BRAAS підтримує покрівельну галузь протягом багатьох років, надаючи навчання і програму сертифікації покрівельників.

Більш детальну інформацію про Академію покрівельників BRAAS можна дізнатися за даними контактами:
+38 044 583 11 42,
+38 067 466 43 98
braas@izobud.ua