Юридичне застереження

Юридичне застереження

Цей сайт створений ТОВ «МОНЬЄ», Україна. ТОВ «МОНЬЄ» являється власником цього сайту та його змісту, який регулярно оновлюється. Сайт може використовуватися тільки за умови дотримання правил, викладених нижче. Користуючись цим сайтом, ви підтверджуєте, що приймаєте данні умови.

 1. Авторське право
  Усі права на цей сайт та його зміст належать третім особам. Ви можете переглядати цей сайт з метою особистого або некомерційного використання. Будь-яке інше використання, крім перегляду, завантаження та роздрукування сторінок сайту для особистого, некомерційного використання, заборонене. Бренди, включно логотипи, слогани та назви продукції, зареєстровані чи не зареєстровані торговельні марки, належать ТОВ «МОНЬЄ» або використовуються компанією за ліцензією. Ліцензії будь-якого типу не будуть надаватися.
 2. Копіювання
  Цей сайт або його сторінки можуть бути відтворені тільки для особистого, некомерційного використання та надаються ТОВ «МОНЬЄ» як посилання на джерело. Будь-які копії на папері, в електронному вигляді або у будь-якому іншому вигляді мають  містити наступний запис: «Джерело: www.monier.com.ua».
 3. Посилання на інші сайти
  Без письмового дозволу ТОВ «МОНЬЄ» ви не можете вносити зміни у цей сайт або його зміст, також, ви не можете створювати посилання на інший сайт по засобах структури або посилання будь-яким іншим шляхом. Усі посилання цього сайту створені виключно для вашої зручності. Будь ласка, зверніть увагу, що якщо ви використовуєте посилання, ви залишаєте сайт ТОВ «МОНЬЄ». Це означає, що ТОВ «МОНЬЄ» не несе відповідальності за зміст сайту, на який веде певне посилання та не відповідає за пошкодження через відкриття та перегляд цього сайту або завантаження чи інше використанням змісту. Якщо посилання з сайту третьої особи ведуть на сайт ТОВ «МОНЬЄ», це не означає, що ТОВ «МОНЬЄ» підтверджує достовірність змісту сайту третіх осіб чи, що несе відповідальність за нього.
 4. Завершеність 
  ТОВ «МОНЬЄ» несе повну відповідальність за те, що інформація,  викладена на сайті, точна, повна та актуальна. Однак,  ТОВ «МОНЬЄ» рекомендує вам перевіряти точність інформації перед її використанням. Наші консультанти з радістю вам допоможуть. ТОВ «МОНЬЄ» не несе відповідальності за пошкодження, понесені у результаті перегляду, завантаження або використання сайту.
 5. Юридичний аспект
  У випадку виникнення суперечок відносно використання цього сайту та/або його функцій буде застосовано Закон України.
 6. Захист інформації
  Ви можете підключитися та використовувати наш сайт без розголошення вашої особистості. Однак якщо зв’яжетесь з нами, для нас може виникнути необхідність запитати, зберегти, опрацювати та використати деякі дані, які стосуються ваших особистих або фактичних обставин, які вказують на вашу особистість (особисті дані, такі, як ім’я, електронна адреса, поштова адреса, номер телефону). При цьому ми завжди діємо згідно існуючих, встановлених законом, норм.