Акції

Спокуслива пропозиція від від компанії ІЗОБУД!

Цементно-піщана черепиця Дабл S всього за 220 грн/м².

Акційна пропозиція діє тільки до 30 листопада 2018 року, на черепицю Дабл S в покритті Lumino.

Замовляйте вже зараз за телефоном (044) 583 11 42 або в мережі офіційних дилерів.


В зв’язку з розпалом сезону, раді запропонувати Вам АКЦІЙНУ ціну на цементно-піщану черепицю ТАУНАС в двох кольорах – коричневий та цеглястий. Фіксована ціна - 250 грн/м². Тільки до 31 жовтня! 

Більше інформамації на сайті ексклюзивного постачальника цементно-піщаної черепиці BRAAS, компанії ІЗОБУД.


Цементно-піщана черепиця BRAAS, по гарячим цінам!!!
Від ексклюзивного постачальника, компанії ІЗОБУД.
Знижки 10% на моделі: Харцер, Дабл S і Тевіва, в глянцевому покритті Cisar.
Подробиці в мережі офіційних дилерів або за телефоном: (044) 583 11 42


Раді повідомити своїм партнерам про акцію "спеціальна пропозиція", на керамічну черепицю BRAAS (Франція) у моделі ROMAN 13 колір - Бежевий з патиною. Додаткова знижка 10% діє з 1 лютого до 31 травня 2018 року. 
* Акція розповсюджується тільки на рядову черепицю.


Шановний клієнте, компанія Ізобуд представляє до Вашої уваги черепицю Тевіва в іноваційному покритті Cisar. Дана модель вирізняється гладкою поверхнею, насиченим кольором і чіткими геометричними формами. Модель Тевіва – це новий тренд в Європі за останні 3 роки, який продовжує набирати оберти. 


Супер-акція на керамічну черепицю Рубін 11V у кольорі "тек" з покриттям глазур, що забезпечить неперевершений зовнішній вигляд Вашої покрівлі та прослужить до 100 років. Додаткова знижка 5%.
* Акція діє з 1 березня по 31 травня 2018 року і розповсюджується тільки на рядову черепицю.


Компанія ІЗОБУД, ексклюзивний постачальник цементно-піщаної черепиці BRAAS, запрошує Вас відвідати «Академію покрівельників BRAAS». Ми поділимося багаторічним досвідом в будівництві дахів, покажемо новинки цього року, проведемо практичний майстер-клас та подаруємо дуже цікаві та корисні подарунки.


Пропонуємо нашим покупцям преміальну акцію на керамічну черепицю GALIAN 12 в унікальному кольорі "мікс", який складається з 6 кольорів. Додаткова знижка 10%. Акція діє з 1 жовтня 2017 до 31 березня 2018 року. 
* Акція розповсюджується тільки на рядову черепицю.