Асортимент

Уже півстоліття профіль черепиці Франкфурт визначає тренди зовнішнього вигляду більшості європейських дахів. Ніяка інша черепиця не укладається на дахах Німеччині частіше. Найбільш популярна ця модель і в нас в Україні. На неї можна покластися, тому що завдяки своїй класичній формі і відмінній якості франкфуртської фірми вона застосовується скрізь, починаючи від невеликих будинків і закінчуючи фешенебельними віллами.

Потреба: 10 шт/кв. м

Черепиця Таунас ідеальна для всіх цінителів надійної якості. Завдяки їй Ви отримаєте ефект потужної, що привертає увагу, покрівлі з виразним малюнком.  

Потреба: 10 шт/кв. м

Вигнуті та плавні форми Адрія нагадують про елегантність античних дахів. Високий профіль цієї моделі з її красивою грою світла й тіні викликає в пам'яті типові історичні покрівельні рішення минулих днів. Ця модель однаково підходить і для старих, і для нових будинків, стиль яких орієнтується на античні часи і модний сьогодні середземноморський стиль.

Потреба: 10 шт/кв. м

ПРОФІЛЬНА ДАХІВКА

Половинчата черепиця

Половинка – застосовується для кісного устрою хребтів, яндил, примикань.

Розмір: 42х18 см. Витрата: приблизно3 шт. на 1 пог. м хребтау або яндила.

Черепиця підлавна

Черепиця підлавна (без опори) – застосовується для встановлення сходинок. Матеріал: гаряче пофарбований алюміній.

Витрата: 2 шт. на 1 сходинку.

Фронтонна черепиця

Фронтонна черепиця ліва/права стандарт – застосовується для устрою фронтонних звисів. Виріз бічної частини 88 мм та 110 мм.

Витрата: приблизно 3 шт. на 1 пог. м.

Вентиляційна черепиця

Застосовується для посилення вентиляції покрівлі.

Розмір: 42х33 см.

Гребінь звичайний

Гребінь звичайний (рядовий) – застосовується для устрою гребенів та хребтів, кріпиться затискачем для гребеневої черепиці та оцинкованим шурупом 5х70 мм.

Розмір: 450х250 мм. Витрата: 2,5 шт. на 1 пог. м гребеня абои хребта.

Гребінь початковий

Гребінь початковий – застосовується для красивого оформлення початку хребта.

Злучник гребенів

Злучник гребенів - застосовується для красивого та надійного оформлення стику двох хребтів та гребеня вальми при ухилах скату від 15 до 55 градусів.