Акції

Шановний клієнте, компанія Ізобуд представляє до Вашої уваги черепицю Тевіва в іноваційному покритті Cisar. Дана модель вирізняється гладкою поверхнею, насиченим кольором і чіткими геометричними формами. Модель Тевіва – це новий тренд в Європі за останні 3 роки, який продовжує набирати оберти. 


Унікальна акція "КАШТАН ГЛАЗУР" на керамічну черепицю Рубін 9V у кольорі каштан з покриттям глазур, яке забезпечить ексклюзивний неперевершений вигляд Вашої покрівлі та прослужить до 100 років. "Каштан глазур" за ціною ангобованої - найкраще Ваше придбання у цьому році. Додаткова знижка 10%. Акція діє з 1 серпня по 31 жовтня 2017 року. 
* Акція розповсюджується тільки на рядову черепицю.


Шановний клієнт, компанія Ізобуд представляє Вам нашу "Розкручену акцію". Акція спрямована на модель Таунас, цементно-піщаної черепиці BRAAS. Спеціальна ціна діє на всі кольори даної моделі: цеглястий, коричневий і чорний. Час проведення акції з 16 серпня по 31 жовтня 2017 року. Більш детальну інформацію щодо акції Ви можете отримати в мережі наших дилерів.


Компанія ІЗОБУД, ексклюзивний постачальник цементно-піщаної черепиці BRAAS, запрошує Вас відвідати «Академію покрівельників BRAAS». Ми поділимося багаторічним досвідом в будівництві дахів, покажемо новинки цього року, проведемо практичний майстер-клас та подаруємо дуже цікаві та корисні подарунки.


Пропонуємо нашим покупцям преміальну акцію на керамічну черепицю GALIAN 12 в унікальному кольорі "мікс", який складається з 6 кольорів. Додаткова знижка 10%. Акція діє з 1 травня до 31 жовтня 2017 року. 
* Акція розповсюджується тільки на рядову черепицю.


Раді повідомити своїм партнерам про акцію "спеціальна пропозиція", на керамічну черепицю BRAAS (Франція) у моделі ROMAN 13 колір - Бежевий з патиною. Додаткова знижка 5% діє з 1 лютого до 31 червня 2017 року. 
* Акція розповсюджується тільки на рядову черепицю.