Акції

Зимова супер-пропозиція! Купуючи керамічну черепицю Braas з 21 грудня 2017 по 21 лютого 2018 року, Ви значно заощаджуєте у ціні і при цьому отримуєте можливість безкоштовного зберігання на складі до літа. Бажаєте розумно придбати покрівлю в новому році? - тоді поспішайте! Кількість місць обмежена.
* Акція розповсюджується тільки на рядову черепицю.


Шановний клієнте, компанія Ізобуд представляє до Вашої уваги черепицю Тевіва в іноваційному покритті Cisar. Дана модель вирізняється гладкою поверхнею, насиченим кольором і чіткими геометричними формами. Модель Тевіва – це новий тренд в Європі за останні 3 роки, який продовжує набирати оберти. 


Компанія ІЗОБУД, ексклюзивний постачальник цементно-піщаної черепиці BRAAS, запрошує Вас відвідати «Академію покрівельників BRAAS». Ми поділимося багаторічним досвідом в будівництві дахів, покажемо новинки цього року, проведемо практичний майстер-клас та подаруємо дуже цікаві та корисні подарунки.


Пропонуємо нашим покупцям преміальну акцію на керамічну черепицю GALIAN 12 в унікальному кольорі "мікс", який складається з 6 кольорів. Додаткова знижка 10%. Акція діє з 1 жовтня 2017 до 31 березня 2018 року. 
* Акція розповсюджується тільки на рядову черепицю.